Województwo pomorskie – gdzie najlepsze apartamenty nad morzem?

Data dodania: 03.09.2019


Województwo pomorskie to najdalej wysunięte na północ województwo w Polsce. Jego północna część leży nad Morzem Bałtyckim. Bałtyk co roku przyciąga wielu turystów, w sezonie trudno znaleźć wolne noclegi, a ceny kupna mieszkań nad morzem mogą być naprawdę wysokie.

Gdzie najlepiej kupić apartament nad morzem?

Najlepiej kupić apartament nad morzem, który znajduje się bardzo blisko morza i jest w spokojnym, nie zatłoczonym miejscu. W najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach ceny apartamentów nad morzem mogą być bardzo wysokie. Powinniśmy jednak zwrócić uwagę na mniejsze miejscowości, które mogą okazać się jeszcze bardziej wyjątkowe i urokliwe.

Katamarany Zatoka Puck

Sposoby na spędzenie wakacji

Wakacje z rodziną czy ze znajomymi? Po zakupie apartamentu nad morzem problem zarezerwowania dogodnego terminu nie będzie problemem, możesz do niego pojechać kiedy tylko chcesz. Apartament nad morzem to idealne miejsce na naładowanie baterii i odpoczynek od głośnych aglomeracji miejskich.

Zarabianie na apartamencie?

Możesz wcześniej ustalić swoje wakacje z rodziną, a na resztę dni wynająć swój apartament nad morzem. Dzięki temu zarobisz, a Twoja inwestycja zacznie się zwracać. Istnieje wiele portali, w których możesz wystawić nawet jeden pokój na wynajem, to oznacza, że możesz przebywać w apartamencie, jednocześnie zarabiając. Na takich portalach ludzie mają swoje profile i opisują swoje zapotrzebowania. Może się okazać, że będzie to idealna opcja na wynajem swojego apartamentu nad morzem. Jeśli nie chcesz wynajmować apartamentu nad morzem, możesz potraktować jego zakup jako inwestycję długoterminową i po kilku latach sprzedać swój apartament z zyskiem. Ceny mieszkań stale rosną, jesteśmy przekonani, że za kilka lat nie będzie już tak atrakcyjnych miejsc nad Morzem Bałtyckim i takich wyjątkowych inwestycji ulokowanych jedynie 50 metrów od plaży. Katamarany Zatoka to miejsce, w którym z pewnością się zakochasz. Dwa budynki wykonane z niezwykłą starannością i zachowaniem skandynawskiego stylu. Styl skandynawski charakteryzuje się minimalizmem i właśnie taki styl pozwala na maksymalne odprężenie.

Apartamenty nad morzem z widokiem na morze, jaki widok na morze jest najlepszy?

Najlepszy widok na morze można obserwować z drugiego piętra na balkonie. Wyobrażasz sobie śniadanie przy wschodzie słońca i zanikającym wśród fal horyzoncie? To niezwykłe miejsce przyciągnie każdego miłośnika natury oraz aktywnego wypoczynku. Przez Puck przechodzi ścieżka rowerowa, którą można dojechać aż do Helu. Dodatkowo Puck to miasteczko, w którym w sezonie odbywa się wiele imprez plenerowych, w tym Mistrzostwa Europy w windsurfingu. Zatoka Pucka, Puck i Katamarany Zatoka to atrakcyjne miejsce jedynie 30 min drogi z centrum Gdyni.